DSC_0041 www (1).jpg

6 grudnia 2014 - Prusice -bieg na 5km

Data publikacji:

W poszukiwaniu Świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia do Prusic wybrało się czterech naszych klubowiczów by wraz z grupą innych zapaleńców wystartować w biegu w poszukiwaniu Świętego Mikołaja. Była to trzecia edycja biegu,  na starcie którego stanęło blisko 130 zawodniczek i zawodników. Mieli do pokonania dystans 5km wokół miasteczka. Czy ktoś odnalazł Ś. Mikołaja, tego nie wiem, ale wielu przebranych Mikołajów kręciło się po prusickim Rynku zagrzewając do walki biegaczy.

Wśród klubowiczów najszybciej szukał Św. Mikołaja Maciej Kubiak osiągając czas 19.22 i zajmując 3 miejsce w kategorii M40. Do mety w dobrych humorach dotarli również pozostali: Michał Krawulski, Tomek Hofmański i Adam Nowak. Szczególnie Adam nie spieszył się na trasie, ale dlatego, że całą drogę biegł w miłym kobiecym towarzystwie co widać na dołączonym zdjęciu.

Ogólnie zawody przebiegły w ciepłej atmosferze, którą zapewnili organizatorzy wraz z licznie zgromadzoną publicznością na mecie.

Miejsca i czasy naszych zawodników:

14. Maciej Kubiak 19.22

35. Michał Krawulski 21.11

39. Tomasz Hofmański 21.27

55. Adam Nowak 23.26

Wystartowało 125 osób.

M.K.