DSC_0041 www (1).jpg

55. Bieg Republiki Ostrowskiej

Data publikacji:

Zapraszamy na 55 Bieg Republiki Ostrowskiej

Pod koniec października, jak co roku, na ostrowskim rynku odbędzie się bieg Republiki Ostrowskiej, uświetniający sezon oraz przede wszystkim uczczenie 99 rocznicy odzyskania niepodległości Polski. To już 55 edycja tego jednego z najstarszych biegów w Polsce.

Święto biegaczy rozpocznie się 22 października, o godzinie 12.00, gdzie spod ostrowskiego Ratusza wystartują zawodnicy, by w sportowej rywalizacji uczestniczyć w 55 Biegu Republiki Ostrowskiej. Dystans 10km oraz atestowana trasa zachęca biegaczy do przyjazdu na te zawody. Zarejestrowanych i opłaconych jest już ponad 340 osób, zapisy trwają do 15 października. Aby jeszcze bardziej Was zachęcić, przedstawiamy co w ramach opłaty startowej otrzyma każdy z uczestników. W pakiecie startowym znajdziecie Państwo m.in. pamiątkowy ręcznik z mikrofibry o wymiarach 90x50cm oraz charakterystyczny brelok w kształcie biegacza. Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma wyjątkowy medal w kolorze złotym, w kształcie logotypu miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dla kolekcjonerów medali będzie to na pewno oryginalna pamiątka.

Oprócz rywalizacji indywidualnej, przeprowadzimy również klasyfikację drużynową, która powstanie ze zsumowania czasów sześciu najszybszych biegaczy z każdej drużyny.

Przypominamy, że bieg ten zaliczany jest do klasyfikacji Grand Prix Wielkopolski w biegach na 10km.

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do startu w naszej imprezie, zapewniamy szybką trasę, niepowtarzalny klimat, oraz miłą atmosferę. Zapisy przyjmujemy tylko w formie elektronicznej, poprzez stronę internetową www.biegostrow.pl. Nie może Was zabraknąć na tym biegu. Zachęcamy do zapisów i do zobaczenia na starcie.