DSC_0041 www (1).jpg

V Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Data publikacji:
Ruszyły zapisy na V ICE MAT półmaraton
Mamy zaszczyt już po raz piąty zaprosić na największy półmaraton w regionie. osiemnastego marca 2018r, o godzinie 13.00 z rynku w Ostrowie Wielkopolskim wystartuje V Ice Mat Półmaraton.
Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, frekwencja dopisze. Jest to nasz mały jubileusz i z tej okazji przygotujemy specjalny okolicznościowy medal. Tak samo jak w latach poprzednich zaproponujemy bogaty pakiet startowy. Szczegóły zawartości pakietów startowych ujawnimy w późniejszym terminie. Już od dzisiaj zapraszamy wszystkich do udziału w tej imprezie. Opłata startowa będzie zróżnicowana i zależna od kolejności zapisów i wpłat, pierwszych trzystu zapisanych i opłaconych uiści opłatę w wysokości 60zł, kolejnych trzystu 70zł, pozostali uczestnicy opłacą swój udział w zawodach w kwocie 80zł.
Trasę półmaratonu pozostaje bez zmian składająca się z trzech pętli, biegacze uważają ją za bardzo szybką, sprzyjającą biciu rekordów życiowych.
Nasz półmaraton może być świetnym przetarciem przed wiosennymi maratonami.
Wzorem poprzednich lat nasz V ostrowski Ice Mat Półmaraton odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego i jednocześnie bierze udział w cyklu Grand Prix Półmaratonów Wielkopolski.
Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów i udziału w biegu. Szczegóły zawartości pakietów startowych, jak i dalsze informacje o biegu - już wkrótce.

Organizatorzy

Link do zapisów:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3570
Załączniki: