DSC_0041 www (1).jpg

18.03.2018 ICE MAT PÓŁMARATON, DLA DZIECI Z SUKCESEM…….

Data publikacji:
Już tylko kilka dni pozostało do startu naszego Półmaratonu, medale gotowe, pakiety spakowane, a my czekamy na Was z niecierpliwością. 
Przedstawiamy Wam zdjęcia sprzętu sportowego jaki udało nam się zakupić dla Placówki Wsparcia Dziecka i Rodziny w Ostrowie Wielkopolskim, Właściciel firmy ICE MAT Pan Zbigniew Matysik przekazał blisko 6000 złotych na ten cel. 
Zapraszamy do zapisów w dniu zawodów, każdy uczestnik wniesie kolejne 10 zł na ten szczytny cel.
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php…
Przypominamy, BIURO ZAWODÓW, zarówno w sobotę jak i w niedzielę mieścić się będzie w SZKOLE PODSTAWOWEJ NUMER 1. ul. Partyzancka 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski. Tam będzie można zostawić depozyt, czy skorzystać z pryszniców.
W niedzielę przed startem zapraszamy Was na tradycyjną rozgrzewkę, która rozpocznie się o 12.30. Około godz. 12.50 nastąpi uroczyste otwarcie Półmaratonu w obecności władz miasta i zaproszonych gości i punktualnie o 13.00 startujemy. 
Nie martwcie się temperaturą, po biegu przygotowaliśmy ciepłą zupę, drożdżówki, herbatę i folie termiczne. 
Najlepszych nagradzamy na scenie przed ostrowskim Ratuszem od godziny 15.00, w kolejności: Kategorie Open, Powiat, Kategorie wiekowe, klasyfikacja Klubu KS Ice Mat Team, KS Maraton i klasyfikacja drużynowa.
Nasz partner DASHRADE-produkty funkcjonalne dla sportowców już szykuje nagrody dla wszystkich zwycięzców kategorii wiekowych.
Dodatkowo, produkty #dashrade będziecie mogli kupić w niedzielę od godziny 9:00 na firmowym stoisku ze specjalnym 30% RABATEM  
???? żele energetyczne
???? Magnez + wit B6 w formie tabletek musujących
???? kolorowe paski na numer startowy z kieszonkami na żele energetyczne
???? sportowe czapki z oryginalnymi napisami
????sportowe skarpety
???? bidony
????elastyczne sportowe sznurówki
Wszystkich Was jeszcze raz serdecznie zapraszamy i życzymy wielu samych pozytywnych wrażeń z udziału w naszym Ice Mat Półmaratonie.