DSC_0041 www (1).jpg

Ruszyły zapisy na VI OSTROWSKI ICE MAT PÓŁMARATON!

Data publikacji:

Mamy zaszczyt już po raz szósty zaprosić na największy półmaraton w regionie 24 marca 2019r, o godzinie 13.00 z rynku w Ostrowie Wielkopolskim wystartuje VI ICE MAT PÓŁMARATON.
Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach ubiegłych, frekwencja dopisze. Tak samo jak w latach poprzednich zaproponujemy bogaty pakiet startowy. Szczegóły zawartości pakietów startowych ujawnimy w późniejszym terminie. Na chwilę obecną możemy zdradzić, iż na mecie zamiast tradycyjnego medalu będzie na Was czekała statuetka tak jak to miało miejsce podczas naszego IV ICE MAT Półmaratonu.

Opłata startowa będzie zróżnicowana i zależna od kolejności zapisów i wpłat, pierwszych trzystu zapisanych i opłaconych uiści opłatę w wysokości 70zł, kolejnych trzystu 80zł, pozostali uczestnicy opłacą swój udział w zawodach w kwocie 90zł.
Trasę półmaratonu pozostaje bez zmian składająca się z trzech pętli, biegacze uważają ją za bardzo szybką, sprzyjającą biciu rekordów życiowych.
Nasz półmaraton może być świetnym przetarciem przed wiosennymi maratonami.
Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów i udziału w biegu. Szczegóły zawartości pakietów startowych, jak i dalsze informacje o biegu - już wkrótce.

Organizatorzy

Link do zapisów:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4456