DSC_0041 www (1).jpg

VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton już za miesiąc….

Data publikacji:

VI Ostrowski ICE MAT Półmaraton pod patronatem Pani Prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbędzie się w niedzielę 24.03.2019. Start, jak co roku o godzinie 13.00 z ostrowskiego Rynku .

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w tym największym w południowej Wielkopolsce biegu na dystansie półmaratonu.

 Każdy z uczestników wyjedzie zadowolony. Mamy dla Was na mecie piękną odlewaną statuetkę, która z pewnością stanie się cennym i okazałym trofeum dla każdego uczestnika naszego biegu. W pakiecie startowym znajdzie się również plecak, który z pewnością przyda się każdemu biegaczowi nie tylko na treningu.  

Przypominamy, że pakiety startowe można odbierać już w sobotę 23.03.2019, do czego zachęcamy przede wszystkim mieszkańców naszego miasta i okolic.

 Pakiety do odbioru w Biurze Zawodów mieszczącym się w Szkole Podstawowej numer 1 ul. Partyzancka 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski, WEJŚCIE GŁÓWNE w sobotę Biuro zawodów czynne 16.00-20.00 –

W niedzielę  24 marca 2019 biuro zawodów będzie czynne od 09.00 – 12.00 wydawanie pakietów i numerów startowych W obiekcie Szkoły Podstawowej numer 1, będą mieściły się szatnie, prysznice i depozyty.

W niedzielę przed startem zapraszamy Was na rozgrzewkę, która rozpocznie się o 12.30. Około godz. 12.50 nastąpi uroczyste otwarcie Półmaratonu w obecności władz miasta i zaproszonych gości i punktualnie o 13.00 startujemy.

Najlepszych nagradzamy na scenie przed ostrowskim Ratuszem od godziny 15.00, w kolejności: Kategorie Open, Powiat, Kategorie wiekowe, klasyfikacja Klubu KS Ice Mat Team, Ks Maraton i klasyfikacja drużynowa.

Wszystkich Was jeszcze raz serdecznie zapraszamy i życzymy wielu samych pozytywnych wrażeń z udziału w naszym Ice Mat Półmaratonie.

Organizatorzy