DSC_0041 www (1).jpg

8 grudnia MIKOŁAJKOWE BIEGANIE z ICE MAT TEAM

Data publikacji:

Już 8 grudnia na terenie Piaski - Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim zapraszamy na piknik biegowy w Mikołajowym nastroju. Głównym sponsorem pikniku jest firma Ice Mat Zbigniew Matysik, a organizatorem Klub Sportowy Ice Mat Team. Przewidujemy atrakcje biegowe dla każdego.

 

Mikołajkowy Bieg Mikołajów. Bieg główny - start biegu o godzinie 10.00. Na starcie obowiązuje strój biegowy + czapeczka z pakietu startowego. Dystans do pokonania to pętla wokół małego jeziorka oraz wokół dużego, czyli około 4km. Dla trzech najszybszych w kategorii kobiet i mężczyzn na mecie rozdamy puchary. W biegu głównym dla każdego uczestnika na mecie czekać będzie pamiątkowy medal. Organizatorzy zapewniają również ciepły posiłek oraz gorącą herbatę.

Opłata za ten bieg to 25 złotych. Limit 400 osób. Zapisy oraz wniesienie opłaty startowej poprzez stronę : https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5294

BIEGI BEZPŁATNE:

Mikołajkowy Bieg Dzieci. O godzinie 11.30 wystartują dzieci od 0 do 16 lat. Oczywiście najmłodsi pobiegną w towarzystwie rodzica. Na ten bieg obowiązuje czapeczka otrzymana od organizatora w pakiecie startowym oraz oczywiście dobry humor. Trasa biegu obejmuje jedną pętlę wokół małego jeziorka. Bieg jest bezpłatny. Organizator zapewnia 200 pakietów startowych na ten bieg. Po biegu zapraszamy na ciepła herbatę.

 

Mikołajkowy Bieg Morsów. O godzinie 12.00 pod linię startu zapraszamy miłośników morsowania. Bieg odbędzie się  ku pamięci niedawno zmarłego naszego kolegi Jacka Malika. Nie będzie rywalizacji, po jednym okrążeniu małego jeziorka aby uczcić jego pamięć wchodzimy do wody na jedną minutę ciszy, kto będzie miła ochotę zostaje w wodzie cały rytuał. Po wyjściu z wody każdy uczestnik otrzymuje symboliczny medal z wizerunkiem Jacka.  Organizator zapewnia ciepłą herbatę.

Liczymy na gorącą atmosferę. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

 

                                                                                                                                      Prezes Ice Mat Team

                                                                                                                                      Zbigniew Matysik

Załączniki: