DSC_0041 www (1).jpg

KOMUNIKAT

Data publikacji:

KOMUNIKAT
DOT. DATY VII OSTROWSKIEGO ICE MAT PÓŁMARTONU

                                                     

Szanowni Państwo informujemy, iż KLUB SPORTOWY ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI jest cały czas gotowy do przeprowadzenia VII Ostrowskiego
ICE MAT Półmaratonu. Jednakże w związku z sytuację, która panuje w Polsce z powodu COVID-19 do chwili obecnej nie otrzymaliśmy ponownej zgody na wykonanie naszej imprezy od Władz Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
VII Ostrowski ICE MAT Półmaraton odbędzie się w pierwszym możliwym terminie oczywiście po cofnięciu nam zakazu na organizację imprezy. Jako Klubu dołożymy wszelkich starań, aby wybrać jak najbardziej dogodną datę organizacji biegu.
Docierają do nas informację, iż coraz więcej imprez biegowych zaplanowanych na drugą połowę roku zostaje odwoływanych. Jedną z propozycji dat na chwilę obecną przeprowadzenia eventu jest 27 września br. Jak tylko otrzymamy zgodę na bieg nie zwłocznie Was o tym poinformujemy.
Ponadto informujemy, że jeśli nie otrzymamy zgody w tym roku na zorganizowanie VII Ostrowskiego ICE MAT Półmaratonu zostanie on przeniesiony automatycznie na wiosnę 2021 roku (cały czas zakładając optymistyczne zakończenie pandemii). Oczywiście z zachowaniem przeniesienia opłaty startowej dla wszystkich, którzy opłacili już swój start, wtedy konkretną datę ustalimy pod koniec roku 2020 r.
PROSIMY Was o WYROZUMIAŁOŚĆ i ZROZUMIENIE, gdyż na obecną sytuację NIE MIELIŚMY oraz NIE MAMY żadnego wpływu.

 

  

Z poważaniem
Zarząd Klubu
KS Ice Mat Team