DSC_0041 www (1).jpg

Zapraszamy na 5 ICEMATowy happening biegowy!!!

Data publikacji:

Już 3 grudnia na terenie Piaski - Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim zapraszamy na piknik biegowy w Mikołajowym nastroju. Głównym sponsorem pikniku jest firma Ice Mat Zbigniew Matysik, a organizatorem Klub Sportowy Ice Mat Team. Przewidujemy atrakcje biegowe dla każdego.

Mikołajkowy Bieg Mikołajów. Bieg Główny - start biegu o godzinie 10.30. Na starcie obowiązuje strój biegowy + czapeczka z pakietu startowego. Dystans do pokonania to pętla wokół małego jeziorka oraz wokół dużego, czyli około 4km. Dla trzech najszybszych w kategorii kobiet i mężczyzn na mecie rozdamy puchary. W biegu głównym dla każdego uczestnika na mecie czekać będzie pamiątkowy medal. Organizatorzy zapewniają również ciepły posiłek oraz gorącą herbatę.

Opłata za ten bieg to 25 złotych. Limit 200 osób. Zapisy oraz wniesienie opłaty startowej poprzez stronę :

Link do zapisów:  https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8734

Regulamin:

BIEGI BEZPŁATNE:

Mikołajkowy Bieg Dzieci. O godzinie 11.15 wystartują dzieci od 0 do 16 lat. Oczywiście najmłodsi pobiegną w towarzystwie rodzica. Na ten bieg obowiązuje czapeczka otrzymana od organizatora w pakiecie startowym oraz oczywiście dobry humor. Trasa biegu obejmuje jedną pętlę wokół małego jeziorka. Bieg jest bezpłatny. Organizator zapewnia 200 pakietów startowych na ten bieg. Po biegu zapraszamy na ciepła herbatę oraz po odbiór niespodzianki od Mikołaja!

Jak co roku bieg dla Dzieci jest darmowy wystarczy zapisać się na stronie Datasport.pl

Link do zapisów:  https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8734

 

Mikołajkowy Bieg Morsów. O godzinie 11.50 pod linię startu zapraszamy miłośników morsowania. Bieg odbędzie się ku pamięci naszego kolegi Jacka Malika. Nie będzie rywalizacji, po jednym okrążeniu małego jeziorka, aby uczcić jego pamięć wchodzimy do wody na jedną minutę ciszy, kto będzie miła ochotę zostaje w wodzie cały rytuał.

Bieg jest darmowy wystarczy się zapisać na stronie DataSport.pl.

Organizator zapewnia darmowy medal.

Limit 100 osób.

Link do zapisów:  https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=8735

  

Liczymy na gorącą atmosferę. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.


Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski                             

Załączniki: